Известен като:Ученик по смесени бойни изкуства

образование:Централен Вашингтонски университет

Продължете да четете по-долу

Препоръчително за теб

Бренда Сонг Кайли Дженър Джиджи Хадид Кортни Стодън

Коя е Миша Тейт?

Miesha Theresa Tate е американски специалист по смесени бойни изкуства. Също бивш смесен боец, тя се е състезавала в Ultimate Fighting Championship и е бивша шампионка на UFC за жени в тежка категория. Родена в Такома, Вашингтон, тя беше много активна в спорта от ученическите си дни. Докато учи в Централния Вашингтонски университет, тя започва да посещава клуб по смесени бойни изкуства, след като е препоръчан от приятел. На 20 -годишна възраст тя участва в първия си аматьорски двубой срещу Елизабет Познер, която специализира в муай тай. На следващата година на еднодневната Гран при на HOOKnSHOOT за жени тя дебютира професионално. След период от две години тя за първи път спечели шампионата на FCF за жени в тежка категория. Бойният стил на Тейт се фокусира върху борбата и бразилското джиу-джицу и й спечели много похвали и признателност. Популярността й нараства, когато скоро печели „Шампионата на Strikeforce за жени в тежка категория“. В допълнение към кариерата си в смесените бойни изкуства, тя също е моделирала няколко уебсайта и публикации, като „ESPN The Magazine“ и „Fitness Gurls“. Тя е игрален герой и във видеоиграта EA Sports UFC. Кредит за изображение http://www.mmaweekly.com/tag/miesha-tate Кредит за изображение http://fightstate.com/miesha-tate-fights-6-guys-in-a-row-for-prank-channel-and-it-gets-way-more-serious-than-they-expected/ Кредит за изображение http://www.tmz.com/person/miesha-tate/Американски женски модели Американски спортисти Жени смесени бойни артисти Кариера През ноември 2007 г. Miesha Tate дебютира професионално в смесените бойни изкуства, на еднодневната Гран при на HOOKnSHOOT за жени. Първоначално се справи добре, побеждавайки Ян Фини, но по -късно беше победена от Кейтлин Йънг, която в крайна сметка стана шампион на турнира. През следващите няколко години тя участва в битки в няколко малки организации и печели няколко. Нейните победи включват победата над Джейми Лин Уелс в CageSport MMA и Джесика Беднарк във Freestyle Cage Fighting (FCF). През 2009 г., две години след като дебютира професионално, тя участва и в крайна сметка спечели шампионата на FCF за жени в тежка категория. Така тя полага основите си за по -нататъшен успех в кариерата си в MMA. През август 2010 г., в Strikeforce Challengers: Riggs срещу Taylor, тя беше включена в еднонощен турнир на Strikeforce за жени. Тя се изправи срещу Maiju Kujala в първия си рунд, който успя да победи. На финала тя победи Хитоми Акано, за да стане шампионка на Strikeforce за жени в полутежка категория. По -късно тя се бори и победи Марлос Коен, за да стане новият шампион на Strikeforce за жени в тежка категория. Първата й защита на титлата се проведе срещу Ронда Рузи, която дебютира в ММА в началото на 2011 г. Битката им се проведе на 3 март 2012 г., който беше излъчен по телевизията по Showtime. Въпреки блестящата битка, Тейт беше победена и тя загуби титлата от Роузи. През февруари 2013 г. тя най -накрая се присъедини към Ultimate Fighting Championship (UFC). Тя дебютира в UFC през април 2013 г. и пое Zingano във финала на Ultimate Fighter 17. Беше разкрито, че победителят ще се бие срещу Ронда Рузи за шампионката на UFC в тежка категория за жени. Въпреки че Тейт спечели първите два кръга, тя беше победена от Зингано във последния кръг. По -късно, след като Зингано реши да се оттегли като опонент на Роузи поради контузия на коляното, тя беше заменена от Тейт. Битката се проведе на 28 декември 2013 г. на UFC 168, където Тейт загуби във финалния рунд от армабар, след като успя да избяга от два опита за подаване. На следващата година Miesha Tate се изправи срещу Liz Carmouche на 19 април 2014 г. на UFC on Fox: Werdum срещу Browne. Борбата доведе до победа за Тейт, която беше и първата й победа в UFC. След това тя се изправи срещу Рин Накай, като новодошъл в „UFC Fight Night: Hunt срещу Nelson“ през септември. За пореден път борбата доведе до победа за Тейт. През януари 2015 г. Тейт изненада ММА общността, като изпревари Макман, който беше олимпийски медалист. Битката доведе до победа за Тейт, след което тя бе обявена за топ боец ​​от FoxSports.com. Холи Холм победи Роузи за шампионата на UFC в тежка категория през ноември 2015 г. През януари 2016 г. беше обявено от UFC, че Тейт ще се бие с Холм за първата си защита на титлата на UFC 196. През март 2016 г. Тейт успя да победи Холм чрез технически подаване, ставайки новият шампион на UFC в тежка категория. През декември 2016 г. Miesha Tate обяви решението си да се оттегли от MMA, след като прекара десетилетие в областта. Деймън Мартин от FoxSports.com коментира, че наследството, създадено от Тейт, ще бъде трудно да се сравни с всеки боец ​​през следващите години. Miesha Tate се появи във „Fight Life“, който беше пълнометражен документален филм за смесените бойни изкуства. Режисиран от Джеймс З. Фънг, филмът се фокусира върху живота на ММА бойците и показва какво е необходимо, за да бъдеш съвременен професионален боец. Филмът спечели награда за „Най -добър документален филм“ на United Film Festival.Американски смесени бойни артисти Американски жени смесени бойни артисти Лъв Жени Награди и постижения Постиженията на Miesha Tate в нейната кариера в UFC включват спечелването на „UFC шампионат в полутежка категория за жени“, както и „Strikeforce шампионат за жени в полутежка категория“ и „FCF шампионат за жени в тежка категория“. Тейт спечели сребърен медал и на шампионата по граплинг на FILA. Личен живот В момента се смята, че Miesha Tate е несемейна. По -рано тя излизаше с Брайън Карауей, бивш боец ​​на UFC, който беше и неин треньор. Веднъж тя спаси живота на майката на Брайън, когато последният имаше астматичен пристъп по време на гмуркане. Тя обича американския футбол и е фен на Сиатъл Хоукс. Twitter Instagram